Алтернатива Настани

Iron Maiden на 27ми Јули во Сплит (Хрватска)

Легендарниот хеви-метал бенд ”Ајрон Мејден” со настап во Сплит (Хрватска) како дел од светската турнеја ”The Book Of Souls” Локација:Спаладиум Арена – Сплит за повеќе информации www.eventim.hr