Вести Македонија Ударни вести

Прес конференција во живо на премиерот Зоран Заев и вицепремирот Кочо Анѓушев

Следете ја во живо прес конференцијата на премиерот Зоран Заев и заменик претседателот на Владата задолжен за економски прашања и координација со економските ресори, Кочо Анѓушев.

Сподели: