Вести Македонија Ударни вести

„30 прашања со“ министерката Мила Царовска (ВИДЕО)

Сподели:

 

„30 прашања со“ министерката Мила Царовска денеска е најпосетуваното видео на социјалните мрежи, со 30 одговори.

“Работа, работа и само работа! ” – Мила Царовска

 

Работа, работа и само работа! Имам топ тим со којшто правиме одлични промени 🙂30 прашања и 30 одговори 👇

Gepostet von Мила Царовска am Freitag, 27. Dezember 2019

Сподели: