Вести Македонија

Денешна средба на Хојт Ји со Ѓорѓе Иванов – ВИДЕО

Сподели:

Заменик помошникот државен секретар на САД за Европа и Евроазија, Хојт Брајан Ји, заедно со американскиот амбасадор Џес Бејли се сретна со Ѓорге Иванов во претседателската вила.

Сподели: