Алтернатива Настани

Iron Maiden на 27ми Јули во Сплит (Хрватска)

Сподели:

iron_maiden_announcement

Легендарниот хеви-метал бенд ”Ајрон Мејден” со настап во Сплит (Хрватска) како дел од светската турнеја ”The Book Of Souls”

Локација:Спаладиум Арена – Сплит

за повеќе информации www.eventim.hr

Сподели: