Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

„МАТИЧНО“ прерасна во Младински Центар

  Градоначалникот Петре Шилегов и градоначалникот на Општина Центар, Саша Богдановиќ, денеска го пуштија во употреба новиот Младински центар „Матично“,…

Read More