Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Засадени нови дрвореди на булеварите “Илинден” и “8-ми Септември”

  Екипи на ЈП „Паркови и зеленило“ денеска засадија нови квалитетни садници на булевар Илинден и на булевар 8-ми Септември.…

Повеќе