Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Пендаровски на средба со делегација од Организацијата на резервни офицери по повод 70-годишнио јубилеј

  Претседателот Стево Пендаровски денеска прими делегација од Организацијата на резервни офицери на Република Северна Македонија (ОРОРСМ) по повод 70…

Read More