Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Притвор за полицаец за силување на сопствениот син

  Донесено е решение за мерка притвор за полициски службеник од Демир Капија осомничен за родосквернавење врз сопствениот син, информираа…

Повеќе