Вести Изјави Македонија Статуси Ударни вести

Заев: Секој ќе одговара за своите постапки!

 

“Истрагата мора да ги открие сите детали. Секој да одговара за своите постапки. Граѓаните заслужија правда!” – напиша премиерот Заев на својот фб профил.

Сподели: