Вести Изјави Македонија

Џејми Ли Кертис: Изненадување! Добив тегла мед од Атиџе!

Сподели:

 

Актерката Џејми Ли Кертис на својот Инстаграм се пофали дека добила тегла мед подарок од Атиџе.

“Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои се тие „нив“? најслаткиот подарок и најчистата приказна. Ако сѐ уште не сте го гледале „Медена земја“, одете!  – напиша Кертис.

 

Сподели: