Вести Македонија Ударни вести

Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Сподели:

 

ВО ЖИВО: Реакции за референдумот на ВМРО-ДПМНЕ, СДСМ и Бојкотирам

ВО ЖИВО: Реакции за референдумот на ВМРО-ДПМНЕ, СДСМ и Бојкотирам

Geplaatst door A1on.mk op Zondag 30 september 2018

Сподели: