Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Oддадена почит на загинатите во Бугарија и предадени се на семејствата

  Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на загинатите граѓани во…

Read More