Вести Македонија Спорт Топ теми Ударни вести

УЕФА: THANK YOU SKOPJE!

Сподели:

УЕФА со пофални зборови на својот твитер канал изрази воодушевување од организацијата.

Натпреварот и се што беше предвидено на Националната Арена „Филип Втори“ се одвиваше без забелешки.

– Благодариме Скопје. Фантастичен домаќин на Супер купот 2017!

Сподели: