Вести Македонија Ударни вести

Владината седница се одложува за утре во 11 часот

Сподели:

 

Од Владата информираат дека 82-рата редовна седница која беше закажана за денеска се презакажува за утре, 26.08.2020 година (среда), со почеток во 11:00 часот, преку видео-конференциска врска.

Сподели: