Вести Изјави Статуси

Бујар Османи: Денеска бројката е уште повознемирувачка!

 

Вицепремиерот Бујар Османи утрово предупреди дека денеска бројката на новозаразени е уште повознемирувачка и апелира да се почитуваат мерките на претпазливост.

 

Сподели: