Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Средба на Грковска со Брус Шварц, заменик помошник на Јавниот обвинител на САД

  Во рамки на работната посета на САД, заменичката на претседателот на Владата задолжена за политики за добро владење, Славица…

Повеќе