Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Џафери: Собранието не дозволува насилство во која било форма

  Претседателот на Собранието, Талат Џафери, попладнево свика итна координација на која беа поканети сите координатори и претставници на политичките…

Read More