Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Пронајдено лице со прострелна рана во главата во Гостивар

  Дежурен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар изврши увид на лице место во близина на семејна куќа на…

Повеќе