Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Вработен во Затворската полиција ослободил затвореник од Идризово

  Единицата за корупција при Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал, денеска до Основното јавно обвинителство за гонење…

Повеќе