Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Едно лице лишено од живот со огнено оружје во скопско казино

  Дежурен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје изврши увид на лице место во казино на улицата „Митрополит Теодосиј…

Повеќе