Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

ОВР Дебар поднесе рекордни 55 кривични пријави за дивоградби во 2023

  Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев, заедно со претседателот на Македонскиот полициски синдикат Марјан Кицев, оствари работна…

Повеќе