Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Истрага за четири лица поврзани со запленетиот кокаин во Грција

  Вчера во текот на попладневните часови, јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција…

Повеќе