Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Ќе се реконструира „Ленинова“- атмосферска канализација и 134 резидентни паркинг места

  Градоначалникот на Општина Центар, Горан Герасимовски вчеравечер оствари средба со граѓаните од улица „Ленинова“, која треба да се реконструира…

Повеќе