Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Ревијален шаховски натпревар во Кабинетот на претседателот Пендаровски

  Претседателот Стево Пендаровски вчера попладне беше домаќин на ревијален шаховски натпревар во организација на Кабинетот на претседателот.    …

Повеќе