Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

“Лице в лице со претседателот”: Пендаровски во посета на општина Демир Хисар

  Претседателот Стево Пендаровски вчера ја посети општина Демир Хисар во рамки на проектот „Лице в лице со претседателот“. За…

Повеќе