Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

МВР го испитува постапувањето на полициските службеници во врска со новинарката Делевска

  Министерството за внатрешни работи ја информира јавноста дека Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди го испитува…

Повеќе