Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Пендаровски му врачи македонско државјанство на Мајк Зафировски

  Претседателот Пендаровски денеска го прими Мајк Зафировски, ко-основач на „Македонија 2025“, заедно со претставници на организацијата.     На…

Read More