Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Град Скопје започнува со целосна реконструкција на левата страна на кејот на Вардар

  На денешната прес конференција градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, со директорот на ЈП Улици и патишта Борис Настов…

Повеќе