Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Министерот Спасовски ги посети повредените полицајци во вчерашниот јавен собир

  Утрово, министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, заедно со дел од раководството на МВР, заменик-министерот за внатрешни работи Назим…

Повеќе