Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Во КПД Прилеп пронајдени ножеви и други забранети предмети

  Денеска полициски службеници од Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал, Одделот за криминалистичка полиција, Одделот за специјални…

Повеќе