Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

ОЈО: Притвор за осомничен за телесна повреда при семејно насилство

  На 10 јули, пред зграда на булеварот „Јане Сандански“, осомничениот кај поранешната сопруга ги враќал двете малолетни деца за…

Повеќе