Categories: Вести, Изјави, Македонија, Ударни вести

ВМРО-ДПМНЕ: Не сме задоволни од градоначалничката Арсова

  “Како партија која го поддржа концептот за модерно Скопје и која застана со поддршка зад независната кандидатура на Данела…

Read More