Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

ЦУК: Шеесет годишен планинар на Кораб добил инфаркт и починал

  Денеска, Региналниот центар за управување со кризи РЦУК Тетово, извести дека утрово од Полициска станица Стрезимир биле известени дека…

Повеќе