Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Стапи на сила одлуката за намалување на цените на млечните производи и тестенините

  Согласно со одлуките на Владата, од денеска ќе бидат замрзнати цените на тестенитете (макароните и шпагетите), кои во маркетите…

Read More