Categories: Алтернатива, Настани, Ударни вести

Црвениот крст го одбележува Светскиот ден на волонтерството

  Под мотото „ Солидарност преку волонтирање“, Црвениот крст денеска на плоштад „Македонија“ ќе го одржи централниот настан за одбележување…

Read More