Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Претседателот Пендаровски на Самит во Брисел: ЕУ е најдобрата алтернатива

  Претседателот Стево Пендаровски денеска во Брисел учествуваше на Стево Пендаровскиамитот ЕУ – Западен Балкан во организација на аналитичкиот центар…

Read More