Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Димитров на Состанокот на министрите за надворешни работи на земјите-членки на НАТО

    На покана на Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, министерот за надворешни работи Никола Димитров, утре во Брисел…

Повеќе