Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Извршен претрес, обезбедени докази за сторени серија кривични дела преку веб портал

  По барање на Основното јавно обвинителство Скопје, врз основа на наредба од судија на претходна постапка, синоќа беше извршен…

Повеќе