Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

ФОТОГАЛЕРИЈА: Противпожарната единица на градот Скопје во Газиантеп

  Екипите на Противпожарната единица на градот Скопје се на терен во Газиантеп заедно со останатите спасувачки тимови.   Градот…

Повеќе