Categories: Вести, Изјави, Македонија, Став, Ударни вести

МВР демантира за киднапер, кој наводно се движел околу средното музичко училиште во Скопје

  МВР најостро ги демантира лажните вести кои денеска се проширија по социјалните мрежи во врска со наводен киднапер, кој…

Повеќе