Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Ќе се намалт цените на овошјето, зеленчукот и хигиенските производи

  Премиерот Ковачевски, денеска, заедно со министерот за економија, Крешник Бектеши и директорот на Државниот пазарен инспекторат, Горан Трајковски беше во…

Повеќе