Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Две лица грабнале малолетничка со здравствени проблеми од СОС Детско село

  Полициски службеници од СВР Скопје денеска го лишиле од слобода Г.А., постапувајќи по пријава примена вчеравечер од страна на…

Read More