Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

Клубот “Цар Борис” избришан од Централниот регистар

  Бугарскиот клуб „Цар Борис Трети“ во Охрид избришан е од Централниот регистар, откако претходно министерот за правда Кренар Лога…

Повеќе