Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Пендаровски прими делегација на Советот на Американски амбасадори

  Претседателот Стево Пендаровски денеска прими делегација на Советот на Американски амбасадори која престојува во работна посета на Република Северна…

Read More