Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Спасовски – Агелер: Борбата против корупцијата останува наш заеднички приоритет

  Денеска, министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски заедно со амбасадорката на Соединетите Американски Држави, Н.Е. Анџела Агелер, остварија работна…

Повеќе