Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Пендаровски ги прими припадниците на АРМ кои учествуваат во справувањето со пандемијата на КОВИД-19

  Претседателот Стево Пендаровски, денеска во „Вила Водно“ прими припадници на Армијата, кои учествуваат во справувањето со пандемијата на КОВИД-19.…

Read More