Categories: Вести, Македонија, Топ теми, Ударни вести

МВР: Граѓаните да не наседнуваат на дезинформации

  Министерството за внатрешни работи ги демантира лагите кои некои лица ги пласираат преку социјалните мрежи за некакви наводни киднапери.…

Повеќе