Categories: Вести, Македонија, Ударни вести

Нов дијагностички центар и нова медицинска опрема на Клиниката за пулмологија

  Министерот за здравство д-р Фатмир Меџити утрово беше во посета на Универзитетската клиника за пулмологија и алергологија по повод…

Повеќе