Categories: Вести, Македонија, Став, Топ теми, Ударни вести

Новинар и снимател од Алсат спречени да ја работат својата работа

  Утринава пристигна пријава до ЗНМ од страна новинарска екипа на телевизија Алсат која била спречена да ја врши професионално…

Повеќе